NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Annesi geldi Josico coştu...........

Annesi geldi Josico coştu........... Empty Annesi geldi Josico coştu...........

Mesaj tarafından Alper Salı Kas. 11, 2008 10:00 pm

Annesi geldi Josico coştu........... 128272255
G.Saray maçının kahramanlarından Josico'nun sırrı meğer annesiymiş.

11 / 11 / 2008 10:18

Annesi geldi Josico coştu........... Blank

Fenerbahçe'nin, Galatasaray'ı farklı mağlup ettiği maçta orta sahanın savaşçı oyuncularından Josico'nun etkili performansının sebebi ortaya çıktı.
Annem İstanbul'a geldi
İspanyol yıldız hafta arasında hocası ve arkadaşları ile yaptığı görüşmelerde bu maça farklı motive olacağını ısrarla söylüyordu. Arkasından da şunu ekliyordu: "Annem İstanbul’a geldi. Bu maçı tribünden izleyecek. Derbileri severim. Büyük maçlara daha iyi konsantre oluyorum. Herkes beni alkışlayacak."

Josico’nun annesiyim
Gerçekten de öyle oldu. Josico’nun annesi sarı lacivertli takımın futbolcu ailelerinin oturduğu tribünde yerini almıştı. Büyük bir heyecanla karşılaşmayı izleyen anne Josico, hop oturup hop kalkıyordu. Bir ara foto muhabirlerinin objektiflerinin oturduğu tribüne çevrildiğini görünce, yanındakilere dönerek , "Ben Josico’nun annesiyim" diye haykırdı.
Annesi geldi Josico coştu........... 140826
Oğlum başarılı olacak
Öyle ki bir pozisyonda Josico’nun yapılan faul ile yere yığılması ile elini kafasına koyarak üzüntüsünü hissettirdi. Ülkesinde de oğlunun maçlarını kaçırmayan bayan Josico, maçtan sonra mutluluğunu yanında oturanlarla paylaştı. Oğlunun Türkiye’de başarılı olacağını ifade eden anne, "Göreceksiniz, Josico daha iyi olacak" mesajını da gönderdi.
Uzun bir sakatlık döneminden sonra ilk kez alkışlanacak derecede futbol sergileyen Josico da maç sonrasında annesine sarılarak evinin yolunu mutlu bir şekilde tuttu. (Hürriyet)
Alper
Alper
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Erkek
Puan Ver :
path="" title="" permalink="">

Ruh Hali : Annesi geldi Josico coştu........... Keyifl10
Tuttuğu Takım : Annesi geldi Josico coştu........... 1446

- Similar topics