NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şampiyon olacağız

Şampiyon olacağız Empty Şampiyon olacağız

Mesaj tarafından Alper C.tesi Kas. 15, 2008 8:33 pm

Şampiyon olacağız 390321141
Galatasaray'ın golcü oyuncusu Ümit Karan, iddialı konuştu.

15 / 11 / 2008 17:30

Şampiyon olacağız Blank

Galatasaray'ın golcü oyuncusu Ümit Karan, Kayserispor maçının ardından yaptığı açıklamada, Fenerbahçe mağlubiyetine camia olarak çok üzüldüklerini ancak önlerinde daha çok maç olduğunu söyledi.

Karan sözlerini şöyle sürdürdü: "Fenerbahçe mağlubiyetindan sonra takımımız büyük üzüntü içindeydi, sahaya moralsiz çıktık. Hafta sonundaki maçta yenilmemiz bizi çok üzdü, bu mağlubiyet tüm camiamızı üzdü. Bu moral bozukluğunu üzürimizden atmalıyız, çünkü önümüzde daha çok maç var. Ligde puan kaybına tahammülümüz kalmadı, kupada da 4 puana çıkarak önemli bir avantaj yakaladık. Kadromuz Türkiye'deki en iyi kadrolardan bir tanesi ve yine çıkışa geçerek şampiyon olacağımızı düşünüyorum. Ben gerçekten maç sonundaki olaylara üzüldüm, bu mağlubiyet gururlarına dokunmuş olabilir ama düdük çalınca maç bitmeli. Biz zaman zaman takım arkadaşı oluyoruz, zaman zaman rakip oluyoruz. İnsanlar birbirine bağırarak, küfür ederek birşey elde edemez. Taraftarımız bize inanıyor ve biz onların inancını boşa çıkartmayacağız."
Alper
Alper
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Erkek
Puan Ver :
path="" title="" permalink="">

Ruh Hali : Şampiyon olacağız Keyifl10
Tuttuğu Takım : Şampiyon olacağız 1446